Raben nadal u Logicora

Raben nadal u Logicora

Warszawa, 11 December 2018

Firma Raben Logistics Polska przedłużyła umowę najmu około 11 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w budynku nr 1 parku Logicor Stryków. Na części powierzchni Raben świadczy usługi dla jednego z koncernów naftowo-gazowych – ten moduł jest dostosowany do specjalnych potrzeb klienta, natomiast pozostała część powierzchni jest wykorzystywana jako standardowy magazyn.

– Nasza długoletnia współpraca z firmą Logicor, oparta na partnerskich relacjach oraz elastyczne podejście do modyfikacji przestrzeni magazynowej zgodnie z potrzebami zarówno naszej firmy, jak i naszych klientów, sprawiły że zdecydowaliśmy o przedłużeniu umowy najmu w parku Logicor Stryków – tłumaczy Sebastian Ociepka, dyrektor regionu, Raben Logistics Polska.

Park Logicor Stryków składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 107 tys. mkw. – Stryków to obecnie kluczowa lokalizacja magazynowa w centralnej Polsce dla firm prowadzących ogólnopolską działalność dystrybucyjną takich jak Raben. Pomimo dużej podaży i ciągle powstających nowych magazynów, wskaźnik pustostanów w tej lokalizacji należy do jednych z najniższych w kraju – przekonuje Anna Mazepa, senior asset manager w Logicor.

Źródło: eurobuildcee.com