Aktualności

poprzednie
następne

Firma kosmetyczna Soraya wynajęła 3 700 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w ProLogis Park Warsaw II
Soraya jest częścią skandynawskiej korporacji Cederroth International. Nowy magazyn będzie miejscem składowania i konfekcjonowania produktów dystrybuowanym na lokalnym rynku.

ProLogis Park Warsaw II zlokalizowany jest na Pradze Północ - Warszawskiej dzielnicy przemysłowej. Lokalizacja ta zapewnia klientom dogodny dojazd do centrum miasta i wszystkich dróg przecinających miasto. Park usytuowany jest niecały kilometr od drogi E77, która łączy północną i południową część kraju (Gdańsk-Kraków). Dodatkowo centrum logistyczne zlokalizowane jest 10 kilometrów od drogi E30, która zapewnia łatwy dostę do dróg łączących wschód i zachód kraju (Poznań-Biała Podlaska) i około 12 kilometrów od Warszawskiego Lotniska Okęcie. W pobliże parku dojeżdża również komunikacja miejska.

ProLogis Park Warsaw II składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni blisko 40 000 m2. To nowoczesne centrum logistyczne z doskonale zaspokaja potrzeby klientów łącznie z profesjonalnym zarządzaniem nieruchomości, 24 godzinną ochroną i dużymi powierzchniami parkingowymi. Atrakcyjna lokalizacja, elastyczne projekty budynków i inne nowoczesne udogodnienia zapewniają optymalne warunki dla każdego klienta.

Innymi najemcami ProLogis Park Warsaw II są m.in. Daunpol, Igepa Polska, Ikea Retail, Schrack Technik Polska i Stalgast.

CMS easy 2.0 | Tworzenie stron internetowych .exe Evolution

© Colliers / All Rights Reserved